Продавець Засоби Малої Механізації розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
701 відгук
+380 (95) 724-20-25

Машини для шліфування підлоги

Машини для шліфування підлоги

Підготовка, шліфування та полірування бетонних підлог, а також ремонт і полірування терраццо та іншого натурального каменю — це важка робота. Щоб стати успішним професійним оператором, вам необхідно унікальне поєднання навичок, фізичної сили і добре розвиненого почуття матеріалу, з яким ви працюєте, а також чітке уявлення про бажаному результаті.

Ми ставимо перед собою мету дати вам можливість працювати максимально продуктивно і надаємо систему, що включає в себе запатентовану технологію Dual Drive, агрегати з бездротовим дистанційним управлінням PG 820 RC і PG 680 RC і ефективний пилозбірник DC 6000.

В нашому асортименті також представлена лінійка легко транспортуються і дуже корисних невеликих моделей PG. Як і всі шліфмашини для підлоги Husqvarna, вони стандартно оснащені нашою системою швидкого встановлення алмазних інструментів RediLock®.

Husqvarna Dual Drive Technology™ — більш рівна підлога швидше

 

Husqvarna Dual Drive Technology™ — це запатентована конструкція з двома незалежно функціонують двигунами планетарної головки і шліфувальних дисків. Ця унікальна особливість дозволяє застосовувати практично необмежену кількість комбінацій параметрів і забезпечує чудовий контроль процесу.

За допомогою технології Dual Drive Technology™ планетарна головка і шліфувальні диски можуть обертатися як у протилежних, так і в одному напрямку. Обертання в одному напрямку підвищує ефективність, забезпечуючи виняткову продуктивність і більш рівну поверхню. У поданій нижче інфографіці пояснюються прості фізичні процеси, що стоять за ефектом Dual Drive:

 

 

Різноспрямований обертання

Коли пристрій рухається вперед, "середня зона" шліфується більш ретельно, ніж "зовнішні зони". В результаті в "середній зоні" знімається більше матеріалу, а у "зовнішніх зонах" менше. Це прямий наслідок того, де більшу частину часу перебували алмази.

 
Обертання в одному напрямку

Коли машина рухається вперед, "середня зона" завжди шліфується більш ретельно, ніж "зовнішні зони", але ця різниця менше, ніж за різноспрямованого обертанні. Такий підхід забезпечує більш рівну обробку поверхні..

 
Збільшення продуктивності

Технологія Dual Drive™ дозволяє оптимізувати процес шліфування у відповідності з станом поверхні і по можливості використовувати більш агресивний режим шліфування для збільшення продуктивності.

 

 

Система, що гарантує високу ефективність роботи

Будучи фахівцем в області шліфування та полірування підлоги, ви щодня стикаєтеся з новими проблемами. Стан бетону та вимоги до якості поверхні можуть відрізнятися, але, як правило, вам потрібно виконати роботу в стислі терміни. При використанні обладнання, що входить до злагоджену і орієнтовану на користувача системи, ви зможете присвятити більше часу безпосередньо роботі і зведете до мінімуму рішення проблем.

Система шліфування підлоги Husqvarna являє собою набір обладнання і алмазних інструментів, що взаємодіють при виконанні тієї чи іншої роботи. У разі HiPERFLOOR® у систему також входять засоби для різних етапів обробки.

Відпустіть рукоятки, щоб розкрити потенціал
Husqvarna PG 820 RC і PG 680 RC є першими в світі самохідними шліфмашинами для підлоги з дистанційним управлінням і технологією Dual Drive™. Поки машина виконує свою роботу, ви можете нанести хімікати HIPERFLOOR®, підготувати наступний набір інструментів, відрегулювати шланги і т. д., тобто, більш продуктивно використовувати робочий час.
У порівнянні з вже достатньо ефективними стандартними виконаннями PG 820 і PG 680 версії RC дозволяють збільшити продуктивність майже на 30%. Крім того, вони відрізняються високою ергономічністю експлуатації і простотою транспортування в зону робіт і з неї. Унікальна інноваційна функція коливань забезпечує вражаючі результати і більш рівну підлогу.

PG 820 с шириной шлифования 820 мм прекрасно подходит для промышленного применения, в то время как PG 680 RC с шириной шлифования 680 мм способен проходить через обычные дверные проемы в офисах, гостиницах и жилых помещениях. Эти машины — отличный выбор для работ по подготовке и ремонту бетонных полов, а также для полировальных и шлифовальных работ – как при сухой, так и при влажной отделке.

 

Программно-управляемое колебание для более ровного пола 

С помощью программного обеспечения, контролирующего поступательное движение наших дистанционно управляемых шлифмашин, вы можете настроить машину на подражание колебательным движениям из стороны в сторону, которые при использовании традиционных шлифмашин обычно производятся оператором вручную. Данная уникальная особенность имеет три основных преимущества: 

  • Она удаляет выступы, возникающие между проходами, и позволяет создать более ровный пол.
  • Она экономит время, так как желаемый результат достигается мгновенно без использования техники поперечной штриховки. 
  • Используя одинаковые параметры, разные операторы могут достичь идентичных результатов обработки поверхности.
Полный контроль над пылью и высокая производительность

Модель Husqvarna DC 6000 отличается уникальным процессом 3-этапной фильтрации: Запатентованный двухцилиндровый циклонный фильтр очищает воздух от тяжелых частиц, после чего фильтр HEPA класса 13 улавливает оставшуюся в воздухе пыль. Функция самоочистки позволяет работать без каких-либо потерь всасывающей силы или расхода воздуха.
Все частицы собираются в легко опорожняющихся мешках системы Longopac. Высокая мощность агрегата Husqvarna DC 6000 позволяет использовать его с высокопроизводительными шлифмашинами для бетона, например, с Husqvarna PG 820, PG 820 RC, PG 680 и PG 680 RC. С этой системой в течение рабочего дня воздух и пол чище, а эффективность работ повышается.

Мгновенная установка и смена инструментов с Husqvarna Redi Lock® — не требуется никаких винтов

Husqvarna Redi Lock® — система мгновенной и простой установки и смены алмазных инструментов с металлическим заполнителем. Алмазные инструменты Redi Lock надежно закрепляются на диске-держателе быстрым ударом небольшого молотка и так же легко снимаются.
С системой Redi Lock® вам не придется тратить время, возясь с поврежденными головками или ища потерявшиеся винты. Инструменты Husqvarna Redi Lock доступны для шлифмашин для пола всех ведущих производителей.

 

 

 

 

 

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner