Продавець Засоби Малої Механізації розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
738 відгуків
+380 (95) 724-20-25

Обприскувач Oleo-Mac MB90

Обприскувач Oleo-Mac MB90

ЧОМУ ОБПРИСКУВАЧ OLEO-MAC MB-90

І любителі і професіонали знають, щоб домогтися гарних результатів у рослинництві необхідна регулярна боротьба з шкідниками і підживлення рослин. У цій роботі основним знаряддям праці на невеликих ділянках є обприскувачі.

Обприскувачі діляться на класи за видом привода

 • Ручні
 • Акумуляторні
 • Мотооприскувачі.

Мета цього огляду представити інформацію про новинки і кращих зразках техніки, які Ви можете придбати в нашому магазині. І мова піде про мотоопрыскивателях.

Чи Не правда-дуже багато схожого в конструкції. Думаю не буде секретом те, що основою для мотооприскувача (садового оприскувача) є ранцева повітродувка. Використання додаткових аксесуарів дозволяє уніфікувати виробництво.

Переваги на ринку обприскувачів MB-90 очевидні. Це.

 • Ергономічність
 • Максимальний потік повітря (потужність і розмір крапель)
 • Функціональність, завдяки великому асортименту аксесуарів
 • Дизайн

Застосування двотактного двигуна від фірми Cifarelli говорить про гідній якості і неперевершеною ергономіки виробу. При робочому об'ємі циліндра в 77 куб. см , двигун развиваетт потужність в 5 л. с. При цьому концентрація шкідливих викидів в атмосферу відповідає EUR1. Наявність великого бака з об'ємом 2.3 л дозволяє проводить обробку території більш тривалий час між заправками, ніж у конкурентів.

Мотооприскувач призначений для нанесення рідини на поверхню для захисту рослин від шкідників, а також внесення добрив для підгодовування. Швидкість потоку і обсяг повітря ключові параметри обладнання. Обприскувач Oleo-Mac MB-90 і тут показує вражаючий результат маючи швидкість потоку 105 м/с і обсяг повітря 27 куб. м/хв.

ЕРГОНОМІКА

Обладнання без оператора-це купа заліза. А втомлений оператор-це низька продуктивність праці.

Менша стомлюваність забезпечується

 • Нової легкою рамою з анодованого алюмінію, стійкої до іржі
 • Низький рівень вібрацій за рахунок використання амортизаторів
 • Розташування центру ваги оптимізовано для зручності всіх користувачів
 • Ущільнена і анатомічна спинка
 • Зручне кріплення і регулювання ременів

 

Ручка управління
У багатьох виробників подача рідини в зону повітряного потоку проходить по трубопроводу з краном перекриття. Якщо кран вчасно не перекрити, то можлива витік рідини. У конструкції обприскувача MB-90 є фішка. Трубопровід проходить безпосередньо через рукоятку управління. При натисканні на важіль акселератора відкривається подача і все відбувається як треба. Як тільки оператор відпускає важіль, подача рідини припиняється. Це виключає втрати рідини при використанні обладнання. А проста регулювання положення ручки і фіксація важеля газу в певному положенні - зручність, яке оцінити кожен користувач

 

Сервіс
Для повного розбирання достатньо одного ключа, оскільки всі головки мають один розмір.

Але все ж, що робить обприскувач MB-90 кращим. 

Застосування передових технологій, досвід у виробництві даного виду обладнання-головні складові успіху.

 

 Можливість регулювання потоку рідини від 0,1 до 3,5 літрів в хвилину дає прекрасний результат в лікуванні рослин. Максимальна горизонтальна дальність розпилення-18м, а вертикальна-16м дозволять без особливих зусиль обробити значні ділянки території за короткий проміжок часу.

 
 

Зміна концентрації рідини в потоці забезпечується запатентованою насадкою, що забезпечує формування "правильної краплі" в потоці. Провертаючи навколо осі симетрії змінюються отвори "дюзи" що захоплюють потік з поза для формування завихрень. На виході із труби, завдяки ежекції, створюється турбулентність, що збільшує дальність подачі рідини в порівнянні з конкурентами.

Але головне в цьому процесі формування краплі, що повинна залишитися на нижній поверхні листка. Поверхневий натяг затримує краплю рідини, але час затримки різне у різних за величиною крапель.Для отримання рівномірного і ефективного лікування рослин потрібен невеликий об'єм рідини та середній розмір крапель 100/150 мікрон, це ідеальний розмір для оптимального покриття. Більш великі краплі (200/400 мікрон, які формуються при використанні ручних обприскувачів) стікають: будучи важкими і не зробивши лікування, падають, забруднюючи землю.

Площа покриття та розмір крапель 90 мікрон завдяки спеціальної форсунки і насадці , якими комплектуються обприскувачі Oleo-Mac , дають хороший показник продуктивності (витрата і площа покриття) і лікування.

При обробці невисоких рослин або полів, можливе застосування насадки з великим кутом розпилення. Дана насадка покриває велику поверхню, прискорюючи процес обробки рослин. Комбінуючи застосування різних насадок, Ви можете отримати ефективність покриття розчином як високих дерев (до 13м) так і великих площ невисоких рослин.
 

При проведенні випробувань у ENTAM (Європейський центр тестування сільськогосподарських машин) була отримана досліджено залежність кількості рідини в потоці (% по вертикалі) від віддаленості від обприскувача (по горизонталі). Навіть на відстані 13 м від обладнання, рідина присутня в потоці.

Деякі споживачі вважають, що змінюючи швидкість потоку і концентрацію, можна добитися зміни розміру краплі. Це помилка. Розмір краплі не залежить від цих параметрів.

Крапля формується на початку свого "подорожі"- в трубі обприскувача.

Використовуючи спеціально розроблені і запатентовані форсунки, інженери -конструктори Oleo-Mac і Cifarelli змогли домогтися формування ідеальної краплі.

 

Робота з різними видами рідин

 

Деякі види рідин,що застосовуються при лікуванні рослин , вимагають постійного перемішування. Без цього вони випадають в осад, ефективність застосування їх, після цього, прагне до нуля. Для виключення цього в складі додаткових опцій існує бустерний насос.

Перше, що відрізняє його в позитивну сторону-це магнітний привід. У попередніх версіях обприскувачів і у конкурентів, привід насоса був механічний. При поломки насоса, використання обприскувача залишалося під великим питанням.

Магнітний привід значно спростив монтаж, використання і установку цього додаткового аксесуара, робота обприскувача не має ніяких змін при виході з ладу бустерного насоса.

Бустерний насос дозволяє стабілізувати тиск на виході і створити максимально правильну концентрацію рідини в потоці.

В асортименті приладдя до оприскувачі Oleo-Mac MB-90 два види бустерних насосів. Вони відрізняються можливістю наповнення бака для рідини без зняття з плечей обладнання. Додатковий отвір, ручний насос (жабка) забезпечують ефективність в роботі.

В асортименті приладдя до мотоопрыскивателю MB-90 представлені різні насадки

Насадка-роздільник
Дозволяє розділити потік на два, для зручної обробки двох рядів рослин.
 
Насадка-зменшувач
Зменшує швидкість потоку. Застосовується при роботі з делікатними рослинами, такими як квіти.
 
Бічна насадка
Змінює напрям потоку для зручності використання не по лінії руху оператора.

 

НАБІР ULV

Додаткова насадка для роботи UVL дозволяє знизити до мінімуму використання рідини в потоці з тим щоб отримати найбільш ефективне лікування для рослин або боротьбу з шкідниками.

 

Порошкові і гранульовані добрива, насіння

При підгодовування рослин, багато споживачі використовують сухі склади. Оприскувачі MB-90 і це під силу. Встановивши спеціальний набір з баком 27 літрів і підібравши необхідну з п'яти насадок , Ви досягнете найкращих результатів у своїй діяльності.

 

 

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner